Sealey VS2003HVCOMBO ⏐ Axle Stand & Axle Stand Storage Rack Combo 3 Tonne – Hi-Vis Green
SKU: VS2003HVCOMBO
Brand: Sealey
Professional Axle Stands for Workshop and Trade Use
Key Features & Benefits
- Package includes:
- VS2003HV – Axle Stands (Pair) 3 Tonne Capacity per Stand Ratchet Type – Hi-Vis Green
- SR23 – Axle Stand Storage Rack 2 & 3 Tonne
- You may also refer to the individual Model No. for full specification.
Specification
| Gross Weight |
7.26kg |
| Packed Dimensions |
Height 350mm, Width 200mm, Depth 250mm |